Haber

Kayseri’de ulaşım için ‘N Kolay’ biniş yöntemi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. 8 Nisan 2022 tarihinde kamuoyuna tanıttığı N Kolay Kayseri Ulaşım Taşınabilir Uygulaması ile Kayserilileri sevindirdi.

Ulaşımda örnek uygulamalara imza atan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş., uygulamanın daha fazla kullanılabilir olması ve geniş kitlelere ulaşması için Aktifbank N Kolay iş birliğiyle yeni bir kampanya başlattı.

Kayseri Ulaşım A.Ş. 340 bayii, 17 özel gişe ve 80 otomatik bilet dolum makinası ile hizmet verirken, Kayserililer toplam 437 fiziki noktadan bilet temin edebilmekte ve gelişen teknoloji ile tüm işlemleri şubeden yapabilmektedir. Bilet gişelerine gitmeden N Kolay Kayseri Ulaşım Taşınabilir Uygulaması.

VATANDAŞLARA 4 BİNİŞ HEDİYESİ UYGULAMAYI İNDİRİN VE İLK KEZ ÜYE OLUN

N Kolay ile kullanıcılar her yerden kolayca müşteri olabilmekte, para transferi ve ödeme işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilmektedir. Uygulamaya üye olan vatandaşlar kart bakiyelerini görüntüleyebilir ve kartsız olarak kullanabilirler. N Kolay Kayseri, Taşıma Taşınabilir Uygulamasını indirip ilk kez üye olan her vatandaşa 4 bin TL hediye ediyor.

31 Aralık’a kadar sürecek olan kampanyanın detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu